JYOTISH (vēdiskā astroloģija) filozofija vēsta, ka cilvēks šajā dzīvē neienāk, kā “balta lapa", bet piedzimst ar savu uzkrāto iepriekšējo dzīvju pieredzi un apziņas evolūcijas pakāpi, kas veidojusies vairākos reinkarnācijas ciklos. Tas viss ietekmē cilvēka personību un potenciālu šajā dzīvē. Planētu izvietojums dzimšanas kartē ir instruments, kas realizē cilvēka likteni, kas ir Visuma rokās.

KONSULTĀCIJĀ-

Mans galvenais uzdevums sarunā ar manu viesi, ir ienest skaidrību par aktuālo dzīves periodu, vispārējām dzīves sfērām, ieraudzīt gaismu savā ceļā. Manas akadēmiskās un profesionālās zināšanas (vēdiskā astroloģija, ajurvēda, psiholoģija, supervizora- konsultanta kvalifikācija, dzimtas sistēmiskie izkārtojumi - ģimenes konstelācijas), ļauj paskatīties uz situāciju plašāk un rast risnājumus  drošā un uzticamā  vidē.   Populārākais sarunas noslēgums manās konsultācijās- "man pēc sarunas ar jums palika daudz vieglāk, skaidrāk, saprotamāk...", tāpēc pieņemu, ka mūsu saruna ne tikai informē, bet arī dziedina garu, prātu un emocijas.

Konsultāciju valodas: latviešu, krievu

Vieta: Klātienē (Brīvības iela 195, Studija M5) un online 

Konsultācijas cena  - EUR 50 (1h), EUR 60 (1,5h) 

+ rakstiska horoskopa analīze  (apjoms apm. 30 lpp.)+ EUR 30 Individuālā horoskopa analīze

Konsultācija jauniešiem 18-29 gadu vecumam - Eur 40 (1h), Eur 50 (1,5h)

Online konsultācija 30 min. - Eur 30 (1-2 jautājumi)

Pāru konsultācija -EUR 60 (1h), EUR 80 (1,5h)

Konsultācijā, pēc  nepieciešamaības, var tikt integrēti psiholoģiskās konsultēšanas, ajurvēdas,  sistēmisko sakārtojumu, supervīzijas un koučinga elementi.

Līdz konsultācijai nepieciešams iesūtīt precīzus savus dzimšanas datus: precīzs laiks, datums, vieta.


Uzzināt vairāk, pieteikties