Individuālie sakārtojumi-

efektīvs darba veids sistēmiski-fenomenoloģiskajā terapijā.

Individuālie sakārtojumi tiek izvēlēti, ja nepieciešama individuāla pieeja problēmas risināšanā, un dalība grupā nav iespējama vai pieņemama. Privāta tikšanās  palīdz izvairīties no spēcīgas trauksmes, neveiklības sajūtas un neērtībām, runājot par sevi svešu cilvēku priekšā.

Individuālo sakārtojumu izmanto, lai risinātu, aplūkotu dažādas tēmas:

Piemēri: attiecību sarežģījumi, laulāto šķiršanās, neuzticība, vecāku, bērnu, dzimtas attiecību sarežģījumi,  problemātika karjeras un biznesa veidošanā, dzīves scenāriju atkārtošanās, bez izskaidrojama iemesla u.tml.

Instrumenti individuālajam darbam: grīdas enkuri, figūru komplekti darbam pie galda, sakārtojums iztēlē, asociācijas kārtis.

Individuālajos sakārtojumos tiek saglabātas grupas darba metodes priekšrocības: pārredzamība un rezultāti. 

Papildu priekšrocība: klientam tiek dota iespēja būt aizvietotājam, sajust, kā jūtas viņa tuvinieki ģimenes sistēmā. Pateicoties tam, viņš labāk izprot savu radinieku motīvus un rīcību. Kļūst vieglāk pieņemt un samierināties ar tiem, ar kuriem vairs nav iespējams atrast kopīgu valodu. Sakārtojums palīdz sajust tuvību un siltumu starp ģimenes locekļiem. Sakārtotājuma vadītājs palīdz noformulēt un precizēt pieprasījumu, atbalsta un palīdz rast vēlamo risinājumu.  

Individuālā sakārtojuma procesa laikā iespējams:

Ieraudzīt un mainīt ģimenes sistēmas ietekmi uz jums un jūsu ģimenes locekļiem. Identificēt problemātiskās jomas, kas slēpjas cilvēku attiecībās. Atklāt un risināt problēmu mudžekli, kas aptver vairākas paaudzes un neļauj atrast harmoniju, laimi un mīlestību.

Individuālā sakārtojuma ilgums: 1 stunda 30 minūtes.

Izmaksas : Eur 50