INDIVIDUĀLĀ HOROSKOPA UN AKTUĀLĀ DZĪVES PERIODA  ANALĪZE

Piedāvāju izstrādāt individuālo astroloģijas karti- Janma Kundali un tās analīzi.

Tas ir vērienīgs darbs, kurā tiek izpētīts, analizēts un interpretēts, kā planetārās enerģijas (Grahas) izpaužas dzimšanas kartē.

Galvenais ieguvumus ir apjoms un informācija, kuru nevar ietvert vienas stundas konsultācijas laikā, pie kam ne visu ir iespējams atcerēties, par ko runāts.

Šis ir apraksts, kurā, iespējams, katru reizi lasot, atradīsi kaut ko jaunu, vai arī dotajā apziņas brīdī noliegsi. Pieredze rāda, ka arī pieejot kritiski, šis materiāls izgaismo patiesību un patieso Es. 

Par ko būs apraksts ?

Planētu ietekme uz psiholoģisko portretu,  aktuālāko dzīves sfēru analīze ( identitāte jeb patiesais “ES”, nauda un peļņas avoti, komunikācijas prasmes, vecāki un bērnība, radošums, talanti un pašizpausme, veselība - fiziskā un garīgā, laulība, "paredzamais" partneris un partnerattiecības, garīgā transformācija, veiksmes faktori, karjera, vieta sabiedrībā, karmiskie dzīves uzdevumi, dvēseles mērķis, veiksmīgākās pašrealizācijas jomas). Papildus- esošā lielā dzīves perioda analīze (Vimshottari Dasha), numeroloģiskā gada analīze, aktuālā gada  prognozes, Sade sati perioda analīze. Ieteikuma horoskopa harmonizācijai. 

Individuālās kartes izveidei nepieciešams: precīzs dzimšanas laiks, datums un vieta.
Kartes sastādīšana rakstiskā veidā (apjoms  ~35-40 lpp, A-4 formātā, elektroniskajā formātā) 

Kartes sagatavošanas laiks ~30 dienas, cena Eur 40.

Apraksts veidots tā, lai būtu saprotams lasītājiem arī bez vēdiskās astroloģijas zināšanām.Uzzināt vairāk, pieteikties


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .