Diāna 09.08.2021.

Jūsu lekcijas bija interesantas, ar viegluma pieskaņu.🦋Apbrīnojami , kā tik īsā laikā var sniegt ieskatu un pateikt tik daudz! Talants. 🌞

Aivis 26.07.2021.

Paldies par horoskopa analīzi un par konsultāciju! Tas viss dod labu motivāciju un saprašanu, kā un kādā virzienā darboties tālāk!

Solveiga 08.08.2021.

Jā, vēdiskā astroloģija ir tas ko man vajag! Paldies tehnoloģijām par šādu iespēju! Vēlreiz liels paldies par ieguldīto laiku un darbu! Svētīgi.

Elīna 29.03.2020.

Liene, lasu un priecājos par to, ka esmu guvusi ļoti vērtīgu info, kam papildus pievērst uzmanību! Par cik pati studēju astroloģiju - vēdiskā astroloģija dod papildus atskaites punktus, un man patīk šīs pieejas dziļums.  Lai vai kā, lasīšu atkal un atkal, un salikšu punktus uz “i” - šis gads māca paļauties Visumam un vairot arvien vairāk mīlestību un gaismu, un es to daru!!! 🙏

Karina 23.11.2019.

"Lasot horoskopu, man viss lēnām sakārtojās pa plauktiņiem par mani, var teikt, ka tāds atspēriena punkts. Jūsu ieguldījums manā ikdienā un kā personībā ir ļoti liels, paldies Jums par to. Jūsu apraksts dod man iespēju paskatīties uz sevi no malas no citu viedokļa, un tas, ko lasīju, man patika, viss mani sakārto."

Rita 15.11.2019.

"Lienīt, liels Jums paldies par sniegto informāciju, tagad jāsāk to kaut kā dzīvē īstenot."

Agnese 14.10.2019.

"Patiesi,sirsnīgi un izjusti".

Juta 06.10.2019.

"Saņēmu no Lienes raksturojumu un prognozes. Nav vārdu, lai izteiktu, cik viss precīzi, vienkārši un nešaubīgi.. Pateicos❤️🙏 Tiem, kurus interesē vēdiskā astroloģija, silti iesaku konsultāciju pie Lienes"❤️

Liena 24.09.2019.

" Paldies, Liene! Ja vēlies saprast sevi dziļāk, ieraudzīt savus dzīves izaicinājumus, karmiskos uzdevumus, vai esi vienkārši apmaldījies, tad Liene ir īstais cilvēks, kurš saprotamā valodā Tev izstāstīs Tavu dzimšanas karti. Tu spēsi izdarīt secinājumus un noteikti ieraudzīsi soļus, ko paspert, lai turpinātu attīstīties!"

Maija 03.09.2019.

"Paldies par individuālā horoskopa analīzi. Esmu rietumu astroloģe, vēlējos redzēt kādi būtu mani apraksti no Jums! Man šķita, ka aprakstītais ir iedvesmojošs un norāda uz prātu, kas saprot filozofijas un garīgos principus. Piekrītu daudzām lietām, ko rakstāt par mani. Jūsu apraksts, ko lasīšu vēl un vēl, palīdzēs man saprast labāk, kādos veidos sniegt sev palīdzību . Liels paldies! Un turpiniet savu labo darbu. Lai veicas."

Eva 26.04.2019. 

"Man ļoti patīk Jūsu apraksts. Tāds skaidrs, pa plauktiņiem salikts.😊."

Ērika 10.02.2019.

"Zinoša, patīkama un burvīga, detaļās pastāsta visu interesējošo un pat saprotamā valodā un interpretācijā."


Pievienot atsauksmi